Lanybook

Grafika a DTP

 

 

LANYBOOK v sobě spojuje vše, co potřebuje perfektní reklamní médium. Je to konstrukcí luxusní, elegantní, moderní a kreativní produkt.

 

POTAH

V rámci jednotlivých systému (Lanybook Flex 100+, Flex 200+ a PRO+) je možno volit potahy od textilních, přes technickou kůži až po plnobarevný potisk. Je možno vybírat z barevných vzorníků nebo si vytvářet své vlastní kreativní a unikátní potahy. Při volbě potahu je dobré zvážit i možnost ražby nebo prošití potahu kontrastním švem.

LANYBAND

Lanyband ozvláštní ještě více Váš Lanybook - je ve všem individuální, vytvoříme vám ji ve vaší barvě Pantone s možností tisku loga nebo reklamního sloganu či marketingového sdělenívysoce kvalitním 3D silikonovým nebo transférovým tiskem.

POUTKO NA PERO A OŘEZKA

Další součásti systému Lanybook je poutko na pero. Zde je možno zvolit stejnou barvu s Lanyband nebo v barevné harmonii. Luxusní bloky a staré krásné knihy jsou velmi zvláštní barvou na ořezu stran. Celkově barva hrany zvedá Váš Lanybook nad ostatní.

LANYBUTTON

Jestli něco dodává Vašemu Lanybooku jeho exkluzivitu, je to kvalitně a precizně provedený Lanybutton. Je možno volit jak z připravených tvarů tak vytvářet vlastní tvary. Pro nejnáročnější jsou připraveny Lanybuttony, které v sobě skrývají 4 GB USB.

VELIKOSTI A TYPY

V rámci vytváření vlastního designu Lanybooku si můžete vybírat z 5 různých velikostí od A4 do A6. Dále můžete vybírat z šesti možností vnitřního uspořádání: linkovaný styl, s kostkami, prázdný, kalendárium, tečkovaný a plánovací.

Vložené stránky jsou vždy vítaným nosičem důležitých informací, marketingového sdělení nebo přání.  Celkově můžete při volbě Vašeho Lanybooku ještě volit ze dvou vazeb, klasická knižní vazba nebo moderní a mnohdy praktičtější drátěná vazba. 

 

 

LANYBOOK PRO SYSTEM OD 300/500 ks.

LANYBOOK PRO SYSTEM umožňuje volbu téměř jakéhokoliv potahu, který můžete doplnit ražbou. A to jak lokální ve tvaru logo nebo i celoplošnou, případně kombinací. 

Od počtu 300 ks si můžete vybrat Lanyband ve své - firemní Pantone barvě. Současně ve stejné barvě může být vytvořeno i poutko na pero. System PRO umožňuje potisknout Lanyband kvalitním silikonovým potiskem (v Pantone barvách), tranférovým tiskem nebo i výšivkou. 

A od množství 500 kusů, získáte Lanybook s Vašim vlastním tvarem LANYBUTTONu. Tvar Lanybuttonu podtrhuje unikátnost řešení.

V rámci systému PRO je možno vybírat z 9 různých velikostí v kombinaci se všemi možnostmi vnitřního uspořádání.

 

 

LANYBOOK FLEX SYSTEM 200 + OD 200 ks.

Rychlý, pružný a přesto jedinečný je Lanybook FLEX 200+ systém umožňuje vytvořit více než 2000 různých možností. 

Při volbě množství od 200 kusů si můžete vybírat z 20 různých barevných provedení Lanyband a z 10 standardních výchozí tvarů Lanybuttonu včetně 4GB USB. 

Lanyband může být potištěn jednobarevným silikonovým tiskem.  

Lanybook FLEX 200+ je k dispozici ve velikostech A6, A5 a B5 (175x247mm).

 

LANYBOOK FLEX SYSTEM 100 + OD 100 ks.

Rychlý, pružný a přesto jedinečný Lanybook FLEX SYSTEM.

Při volbě množství od 100 kusů si můžete vybírat z 20 různých barevných provedení Lanyband a z 10 standardních výchozí tvarů Lanybuttonu. K dispozici jsou dva typy potahů. 

Unikátním vyvrcholením je Lanybutton v podobě 4GB USB. 

Lanybook FLEX je k dispozici ve velikostech A6, A5 a B5 (175x247mm).