Historie

Společnost Boss Timer, spol. s.r.o. byla založena v roce 1997, s původním záměrem specializovat se na výrobu diářů pro tuzemský trh. V roce 1998 získala zastoupení italské firmy Lediberg, zabývající se výrobou velmi kvalitních diářů. Po dvou letech úspěšného působení společnost rozšířila nabídku o kalendáře, kompletní sortiment reklamních, dárkových předmětů a v neposlední řadě i o širokou nabídku reklamních sladkostí.

Od roku svého založení je společnost Boss Timer členem mezinárodní organizace distributorů reklamního zboží PSI (Präsent Service Institute) a od roku 2000 členem Asociace třídimenzionální reklamy (A3DR), sdružující přední dodavatele 3D reklamy v ČR. Reklamní a propagační předměty zajišťuje v rámci celého světa. Speciální tým společnosti se zabývá vyhledáváním specialit, které následně nabízí spolupracujícím firmám.  Společnost vydává několik vlastních katalogů – Diáře, Kalendáře a katalog 3D reklamy TOP.

Boss Timer disponujeme vlastním grafickým a DTP studiem, skladovacími prostory, kde je zázemí i pro vlastní výrobní prostředky, což v případě potřeby umožní držení skladových zásob pro zákazníky a plynulou distribuci reklamního zboží dle potřeb klientů. Zkušený obchodní a produkční tým pro Vás najde optimální řešení potřeb v oblasti propagace Vaší firmy. Těšíme se na spolupráci.